Kolik si musíte půjčit, abyste si mohli dopřát luxusní dovolenou?

Luxusní dovolená na Bora Bora
Francouzská Polynésie Bora Bora

Luxusní dovolená. Sníme o ní prakticky všichni. Dovolená, na kterou jen tak nezapomeneme. Která se vyrovná i těm nejúžasnějším záběrům z televize. Každý si ji sice představí na trochu jiném místě, ale nebudeme si nic nalhávat – nejedná se rozhodně o levnou záležitost. Taková luxusní dovolená může vyjít klidně i stovky tisíc korun. A přesto, že bychom si ji chtěli dopřát všichni, ne všichni na ni bohužel máme prostředky. Kolik byste si tedy museli půjčit, abyste si mohli dopřát luxusní dovolenou? A kde takovou půjčku získáte?

Na kolik vás vyjde luxusní dovolená?

Není škoda, že si luxusní dovolenou může dovolit jen pár lidí? Není to tak trochu nefér? Vždyť přece všichni tvrdě pracujeme, všichni jsme vystaveni stresu a všichni tedy jednou za čas potřebujeme pořádný odpočinek! Souhlasíte? Pak to změňte a dopřejte si skutečně nezapomenutelnou, luxusní dovolenou!

Taková dovolená může člověka přijít na desítky až stovky tisíc korun. Záleží na cílové destinaci, jakou si pro svou dovolenou zvolíte. Například dovolená v dovolenkovém ráji, na Bora Bora, vás může klidně vyjít na 200 000 Kč pro jednoho.

Kolik byste si museli půjčit?

Dovolená v Karibiku
Exotická dovolená v Karibiku

A to už je skutečně pořádná suma za dva týdny na dovolené. Avšak nezoufejte! Na takový nádherný a nezapomenutelný zájezd si můžete půjčit! Řekněme, že nebudete chtít jet hned na Bora Bora, ale třeba do Karibiku.

Zde vyjdou ty nejluxusnější zájezdy na 100 000 Kč pro dvě osoby. Abyste si tedy takovou dovolenou mohli dopřát, měli byste si půjčit minimálně 100 000 Kč. Ovšem je potřeba pamatovat ještě i na každodenní útratu či na suvenýry, které si odtud budete chtít přivézt. Konečná částka se tedy může vyšplhat na 120 000 Kč.

Kde získáte půjčku na luxusní dovolenou?

Takovou částku si můžete půjčit na různých místech, ať už v bance nebo u soukromé firmy. Nejvýhodnější půjčku aktuálně najdete u společnosti Zonky.cz. Zde si částku 120 000 Kč můžete půjčit na dobu od 7 měsíců až po 7 let.

Pokud byste chtěli splácet tu nejkratší možnou dobu, tedy 7 měsíců, měsíčně byste spláceli 17 414 Kč. To je poměrně hodně. Ovšem celkem byste za takovou půjčku přeplatili jen 4 295 Kč.

Pokud byste chtěli splácet méně, můžete si vybrat delší dobu splatnosti. U té nejdelší, tedy 7 let, byste měsíčně spláceli jen 1 644 Kč a celkem byste přeplatili 20 472 Kč. Taková půjčka je aktuálně nejvýhodnější na trhu.

Tak co, už víte, kam vyrazíte?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*