skip to Main Content

Inzerce půjček zdarma od soukromých osob

Inzerce Půjček Online

Půjčování peněz je nezastavitelný koloběh. V dnešní době máte kolem sebe více lidí, kteří mají na sebe psanou nějakou půjčku, než osoby, které si na vše vydělají přímo. Nejčastější a nejdůležitější půjčky na na bydlení formou hypotéky, ale také půjčky na vozidlo. Všechny ostatní půjčky například na dovolenou nebo lepší oblečení jsou zbytečné.

Půjčky v bankovních společnostech

Pokud si chcete půjčit peníze, většinou vaše první kroky povedou do banky, kde máte sjednaný běžný účet. Bankovní společnosti svým klientům nabízí možnost lepších podmínek, protože mají přesný přehled o vaší finanční stránce. Vědí, kolik vám chodí měsíčně peněz, jaké jsou vaše úspory apod. Většinou se s nimi dohodnete na tom, co potřebujete jen proto, aby neztratili klienta.

Někdy se však může stát, že vám banka půjčku zamítne. Buď požadujete vysokou částku nebo nemáte dostatečné příjmy, abyste dokázali platit měsíční splátky. Dalším důvodem je také také další neuhrazená půjčka. Všechny půjčky se evidují v registru dlužníků, takže bankovní společnost má vždy přehled o všech vašich neuhrazených pohledávkách.

Půjčky od soukromých osob

Nejčastější půjčky od soukromých osob bývají od své rodiny nebo přátel. Jestliže vám někdo tuto možnost nabídne, využijte ji. Rodina vám jistě nepůjčí peníze s úrokem, vždy ji však včas splatně, peníze mohou v rodině někdy nadělat pořádný nepořádek. Bohužel tuto možnost nemá každý, takže pokud neuspěje v bance, budete muset hledat jinou alternativu. Většinou lidé potřebují peníze půjčit ihned, ne čekat několik týdnů, než se vše vyřídí. Peníze od soukromých osob bývají nabízeny různě na internetu. Jedná se o velice užitečnou formu půjčení peněz.

Při vyřizování půjčky budete jednat buď přímo s investorem, který vám peníze bude půjčovat nebo s prostředníkem, pokud chce investor zůstat v anonymitě. Vždy si prověřte více půjček, na internetu je veliká inzerce půjček, kde si můžete vybrat. Porovnejte si jednotlivé nabídky, které vám nabízí investoři a vyberte si tu, která pro vás bude nejvýhodnější. Pokud potřebujete nižší částku, nepůjčujte si zbytečně více.

Výhody půjčky od soukromých osob

 • Větší možnost půjčky – žadatelé o půjčku mají mnohem větší šanci půjčku získat.
 • Žádné zbytečné papírování – pokud jste si vybrali tuto možnost půjčení peněz, budete se určitě radovat. Většinou nemusíte dokládat žádné dokumenty o výši vašich příjmů. Stejně tak nebudete muset zbytečně dlouho čekat, než si investor zjistí informace z registru dlužníků, většinou totiž soukromé osoby půjčují i těm, kteří již nějaké půjčky mají.
 • Individuální přístup – u soukromníka máte jistotu, že s vámi nikdo nebude jednat podle předem připravených tabulek. Vše záleží na komunikaci mezi dlužníkem a investorem.

I když mají půjčky od soukromých osob jen samé výhody, buďte opatrní. Důvěřivost lidí využívají i podvodné půjčky, kterých je na internetu nespočet. Čas sice hraje roli, ale určitě máte pár minut, abyste si stihli prostudovat veškeré dostupné informace, které máte.

Nejnovější příspěvky

Podělte se o vaše zkušenosti

9 komentářů k zobrazení

 1. U nebankovních půjček vybírejte pouze od prověřených poskytovatelů např. zde naleznete seriózní společnosti, které vám půjčí až do 800 000kč, nebo rychlé půjčky před výplatou s nulovým úrokem při první půjčce…

  1. Potřebuji velmi rychle pujčit 20000Kč,je prosím někdo ochoten mi tuto částku pujčit ? Děkuji moc.

   1. Dobrý den
    ————–
    Přečetl jsem si vaší starší poptávku po soukromé půjčce a mohu vám nabídnout půjčení mích financí které poskytnu pouze v rámci ČR. Při vážném zájmu napište na mail kde se dozvíte veškeré informace o financování a o podmínkách pro uskutečnění půjčení finančních prostředků. Pro základní posouzení napište částku kterou potřebujete půjčit. Maximální částka k půjčení je 300 000 Kč do maximální výše splátky 10 000 Kč měsíčně při půjčení částky do 300 000 Kč. Píši jen vám jako jednotlivci nemohu půjčovat hromadně. Vše bude jen na mém posouzení. Pokud by vám půjčka pomohla tak mi napište.
    Děkuji Stanislav Houdek

 2. Dobrý den sháníme s přítelem půjčku na 1000000 buď dlouhodobý úvěr na 20let nebo na směnku se splatností na 20 let jsme schopni splácet měsíčně 6-7tisic bez problémů férové jednání dekuji

 3. Dobrý den potřeboval bych úvěr na 1000000 na dobu 20 let děkuji se splácením nemám problém budu řádně platit po celou dobu 5000-6000 měsíčně jen seriózně děkuji za nabídky

 4. Pujcka, specha, jsem zaměstnana,schona splacet, kontaktujte vsichni, kteří mě chtějí půjčit, pomoct, či poskytnout vanoční dar, děkuji. Další kmunikace emailem :iva.th.jj@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat