skip to Main Content

Nejlépe hodnocené nebankovní půjčky ihned na účet. Znáte je?

Nejlepší Nebankovní Půjčky Ihned Na účet

Nebankovní půjčky v posledních letech snižují úroky, přidávají zajímavé akce pro klienty a nabízejí rychlé vyřízení. Půjčit si můžete pár tisícikorun před výplatou nebo dokonce stovky tisíc. Úroková sazba je příznivá, půjčku je možné splatit předčasně a splátky si rozložíte do několika měsíců nebo let. Které nebankovní půjčky ihned na účet získaly nejvyšší popularitu?

Nebankovní půjčky ihned jsou oblíbené

Vyřízení půjčky v bance dnes obvykle znamená, že vás čeká osobní návštěva, dlouhé čekání na pobočce a rozhovor s pracovníkem banky, který trvá i několik desítek minut. Následuje schvalovací řízení s nejistým výsledkem. Poskytnutí půjčky vám může být i zamítnuto. Oproti tomu jsou tu nebankovní půjčky, kdy nemusíte osobně na žádnou z poboček a vše je možné vyřídit prostřednictvím internetu. Schvalovací proces je tak rychlý, že peníze na bankovní účet dostanete už za několik krátkých minut, podle toho, u jaké banky máte zřízený osobní účet.

Nebankovním půjčkám v posledních letech konkuruje i tržiště půjček, které nabízí nízké úrokové sazby a kapitál od soukromých osob.

Tesco půjčuje peníze na účet i na kartu

Oblíbená nebankovní půjčka od TescaU společnosti Tesco si můžete vyřídit jednorázovou nebo i opakovanou půjčku poskytnutou na bankovní účet nebo je možné zažádat o Tesco kreditní kartu. Při žádosti o online půjčku můžete využít přehlednou kalkulačku splátek. Tesco půjčka je oblíbená pro vysoký limit půjčené částky. Půjčit si můžete až 250 000 korun při žádosti online a při telefonické konzultaci s osobním bankéřem je možné si půjčit až 500 000 korun.

Minimální částka, kterou je možné sjednat prostřednictvím rychlé půjčky je 10 000 korun. Dobu splácení si můžete prodloužit až na 96 měsíců. V porovnání s ostatními nebankovními půjčkami má Tesco půjčka výhodnou úrokovou sazbu. RPSN se pohybuje mezi 18 až 33 %.

Pronto půjčka vrací úroky

Pronto půjčka ihned

Půjčku sjednáte velmi pohodlně a peníze vám budou odeslány do několika minut. Pronto půjčka se splácí anuitně, tedy každý měsíc zasíláte stejně vysokou částku. Pronto půjčku můžete splácet i několik měsíců a je možné ji kdykoliv splatit dříve bez sankcí. V případě, že půjčku splatíte předčasně, budou vám nezaplacené úroky odečteny.

Pronto půjčka nabízí minimální půjčku 10 000 korun a maximální půjčku 100 000 korun. Nejdéle můžete půjčku splácet 48 měsíců. RPSN se mění podle výše sjednané půjčky. Může být okolo 60 % nebo i více než 300 %.

Zonky, tržiště půjček

Zonky půjčka ihned na účet

Zonky je poměrně nový poskytovatel půjček. Sdružuje drobné investory a propojuje je s těmi, kteří potřebují půjčit peníze. Tím vzniká půjčkové tržiště (P2P půjčky) s nízkými úroky a rychlým vyřízením prostřednictvím online formuláře.

Zonky půjčka nabízí částku od 20 000 tisíc až do 900 000 tisíc s dobou splatnosti na půl roku nebo až na 10  let.

Úchvatná je nízká úroková sazba od Zonky. RPSN začíná už na méně než 5 % a maximální RPSN je okolo 20 %. U Zonky výši RPSN určuje rating dlužníka, což je zjednodušeně řečeno matematický přepočet jeho spolehlivosti a předpokladu, že půjčku vrátí bez potíží.

Čtěte také:

Stručné srovnání:

  • Tesco půjčka: částka 10 000 – 500 000, splatnost 12 – 84 měsíců, RPSN od 18 %.
  • Pronto půjčka: částka 10 000 – 100 000, splatnost 12 – 48 měsíců, RPSN od 60 %.
  • Zonky půjčka: částka 20 000 – 900 000, splatnost 6 – 120 měsíců RPSN od 4,5 %.

Nejnovější příspěvky

Jak založit .S.R.O

I vy jste učinili důležitý krok a rozhodli jste se pro soukromé podnikání. Velmi oblíbenou formou je podnikání pod křídly společnosti s ručením omezeným. Založení společnosti není složité a má celou…

Podělte se o vaše zkušenosti

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat