skip to Main Content

Zaostřeno na projekt: Zonky.cz

Projekt Zonky.cz

Její cesta započala přesně 14. 11. 2014. Právě v tento byla zapsána jako nová firma v Česku. I když v zahraničí byl tento princip půjčování a investování známý, u nás byl teprve v plenkách. Nikdo jej neznal, nikdo to ještě nezkusil, nikdo nevěděl, zda vůbec bude mít úspěch. A přesto jsme dnes svědky obrovského vzestupu této společnosti a její cesty na výslunní. Zonky.cz. Pojďte se s námi pročíst osudy této firmy a zjistit, v čem vlastně tkví její úspěch.

Půjčka od lidí lidem

Vše začalo u světového formátu. Formátu, který nadiktoval zcela novou podobu půjček. Úvěry od lidí lidem. Takové úvěry neposkytují žádné firmy, které by na nich nechutně bohatly, ale obyčejní lidé, kteří prostě jen mají finance navíc, které aktuálně nepotřebují. Tyto prostředky investují pomocí systému Zonky.cz. Na jedné straně tedy stojí obyčejní lidé, kteří investují, a na druhé jsou lidé, kteří si půjčují. Pro obě strany je to extrémně výhodné!

Win-win pro obě strany

Ti, kteří své peníze poskytují, tak získají mnohem vyšší úrok, než jaký by získali u běžného účtu v bance. Peníze se jim tak krásně zhodnotí. Naopak ti, kteří stojí na druhé straně barikády a půjčují si, zase získají mnohem výhodnější podmínky než jaké by získali u jakékoliv české banky. Je to tedy win-win pro obě strany!

Popularita roste!

Právě díky tomuto jednoduchému principu, na kterém společnost Zonky.cz postavila své fungování, jí zajistila obrovskou popularitu. Jen za těch pár let fungování dokázala zprostředkovat půjčku 19 000 lidem, celkem si prostřednictvím tohoto portálu lidé půjčili přes 2,7 miliard korun a dokázala přilákat více než 17 000 investorů. A tato čísla neustále narůstají!

Online kalkulačka od Zonky.cz
Kalkulačka Zonky

Nebankovní půjčky od Zonky.cz

Na závěr si uvedeme to, čemu jsme se celou dobu vyhýbali, ale o čem vlastně celý tento článek je. Prostřednictvím tohoto portálu si můžete půjčit 20 000 Kč až 750 000 Kč na 6 až 84 měsíců. Úroková sazba se pohybuje od 2,99 % p.a. a hodnota RPSN od 3,62 %.

Půjčka od Zonky

Nejnovější příspěvky

Podělte se o vaše zkušenosti

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat