skip to Main Content

Půjčky peněz: Jediný finanční zdroj, který potřebujete

Hotovostní A Bez Hotovostní Půjčky.

Půjček a finančních úvěrů je dnes na trhu celá řada. Ač kvůli přísnějším legislativním podmínkám řada poskytovatelů ukončila svou činnost, stále si můžete půjčit od stovek firem a společností. Některé jsou větší, některé menší. Některé poskytují několik různých půjček, jiné třeba jen jednu. Ovšem která z těchto firem je zdaleka nejlepší? U které byste si rozhodně měli půjčit? A kde je půjčka nejvýhodnější? Na to najdete odpověď v následujících řádcích.

Jediná firma, která je nejlepší

Ano, víme, že slovo „nejlepší” je hodně zavádějící. Každý může pod tímto slovem vnímat jinou společnost. Avšak po pečlivém prostudování trhu a jeho možností jsme vyhodnotili, že zcela nejlepším poskytovatelem půjček jsou obyčejní lidé, respektive firma Zonky.cz. Zde najdete tu nejvýhodnější a nejlevnější půjčku vůbec. Nevěříte? Čtěte dále!

Jediná firma, u které byste si měli půjčit

U Zonky.cz si můžete půjčit až 500 000 Kč na dobu až sedmi let. Vždy do svých článků přidáváme poznámku, že čím kratší dobu budete splácet, tím výhodnější půjčka bude. Ovšem u Zonky.cz to neplatí! Můžete si zde půjčit klidně na nejdelší možnou dobu a stejně budete mít půjčku výhodnější, než jakou nabízí konkurence.

Jediná firma, kde je půjčka nejvýhodnější

Uvedeme si příklad.

Pokud byste si půjčili u Zonky.cz oněch 500 000 Kč na celých 7 let, přeplatili byste tuto částku jen o 84 431 Kč.

Při stejné částce a stejné době splatnosti byste například u společnosti Cofidis přeplatili hned 103 372 Kč. V Moneta Money Bank byste stejnou půjčku přeplatili částkou 91 652 Kč. Pokud byste si tuto půjčku sjednali u ČSOB, přeplatili byste jí o 117 540 Kč. A nakonec při stejné částce a stejné době splatnosti byste u České spořitelny přeplatili o 143 542 Kč.

Ať tedy budete hledat kdekoliv, ať už budete srovnávat jakékoliv půjčky, vždy zjistíte, že půjčka od Zonky.cz je zkrátka ta nejvýhodnější. Nikde jinde tak výhodnou půjčku nenajdete. A to ani v bance.

Nejnovější příspěvky

Podělte se o vaše zkušenosti

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat