skip to Main Content

Rozhodněte se platit méně! Refinancujte!

Refinancing

Splácet řádně své závazky je každodenním chlebem tisíců Čechů. Tisíce a tisíce lidí mají totiž dnes nějakou půjčku, ať už se jedná o klasickou hypotéku nebo spotřebitelský úvěr. Ovšem věděli jste, že si můžete nechat snížit měsíční splátky, aniž by se zvýšila přeplacená částka nebo doba splatnosti?! V tom článku vám poradíme, jak na to.

Vyzkoušejte moderní způsob

Svou půjčku si totiž můžete refinancovat. Možná jste už tento pojem někdy slyšeli. Dost často se totiž o refinancování mluví. Mohou se vám tak snížit měsíční splátky, ale i celková přeplacená částka. Celé kouzlo spočívá v tom, že si svou stávající půjčku převedete k novému poskytovateli.

Jak vypadá refinancování v praxi?

Vyhledáte si na internetu poskytovatele, který poskytuje službu refinancování. Oslovíte jej se svou situací a popíšete stávající půjčku, kterou splácíte. On vám na základě toho nabídne půjčku a nabídku novou. Vy ji buď můžete přijmout, anebo se ještě poohlédnout po nějakém jiném poskytovateli. Díky tomu můžete měsíčně splácet až o stovky korun méně a zároveň přeplatíte za svou půjčku celkově o tisíce korun méně.

Stále sice dlužíte, ale méně a výhodněji

Získáte tedy novou úvěrovou smlouvu s novými podmínkami. Cílem je najít takového poskytovatele, který vám poskytne výhodnější podmínky než ten předchozí. Skvělou volbou se tak stává refinancování skutečně hodně starých úvěrů.

Pokud máte půjčku, kterou splácíte už několik let, bylo by dobré poohlédnout se po novém poskytovateli a svou půjčku refinancovat. Ta stará totiž byla sjednána ještě za úplně jiné ekonomické situace, a tak může mít naprosto nevyhovující podmínky současným standardům.

Vaše peníze jsou na prvním místě

Určitě teď přemýšlíte nad tím, zda se to vůbec vyplatí. Naprosto vám rozumíme. Nikoho asi netěší představa papírování. Ovšem v tomto případě se rozhodně není čeho bát! Váš nový poskytovatel půjčky za vás všechno vyřídí. Jediné, co tedy budete muset udělat, je přenastavit si trvalý platební příkaz s nižší splátkou na nového poskytovatele. A to je celé. Ušetříte díky tomu tisíce korun.

Nejnovější příspěvky

Podělte se o vaše zkušenosti

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat