skip to Main Content

Víte, proč někde trvá převod půjčky na účet pár minut a jinde i pár dnů?

Hotovost Od FIO Banky.

Chcete si půjčit peníze? Prohlédli jste si už pár nabídek a zarazilo vás, že někde získáte peníze do pár minut a jinde třeba až za několik dnů? Ano, skutečně jsou doby pro doručení peněz na váš účet velmi rozdílné. Rozdíl mezi nimi může činit dokonce i několik desítek hodin. Čím je to způsobeno? Proč to tak dlouho trvá? A kde získáte nebankovní půjčku ihned na účet nejrychleji?

Proč trvá převod peněz tak dlouho?

Za vším stojí rozdílné bankovní subjekty, kde máte vy a váš poskytovatel úvěru bankovní účet. Pokud byste oba měli bankovní konto u stejné banky, trval by převod peněz pár minut. Pokud ovšem máte účty u různých bank, může trvat převod peněz i několik dnů.

Dále záleží také na tom, jak rychle vám bude vaše žádost o půjčku schválena. Pokud vám ji poskytovatel schválí do pár minut, může vám prakticky okamžitě poslat peníze na váš účet a ještě tentýž den můžete peníze využít. S delší dobou schválení žádosti se logicky i oddaluje doba, kdy budete mít peníze k dispozici.

A v neposlední řadě hraje roli také doba, kdy vám daný poskytovatel peníze pošle. Pokud vám je pošle dopoledne, můžete mít peníze na účtu ještě tentýž den, a to i když máte bankovní účet u jiné banky než váš poskytovatel. Pokud vám ale peníze pošle večer, obdržíte je s největší pravděpodobností až další den ráno.

Jak si můžete zajistit rychlejší převod peněz?

Avšak existuje pár jednoduchých triků, jak převod peněz uspíšit:

  • Připravte si všechny potřebné dokumenty, abyste schválení žádosti o půjčku co nejvíce usnadnili.
  • Vyplňte žádost o půjčku brzy ráno, aby vám mohl poskytovatel poslat peníze ještě dopoledne.
  • Vyberte si takového poskytovatele, který má bankovní účet u stejné banky jako vy.
  • Vyberte si takového poskytovatele, který slibuje poslání peněz do pár minut.

Kde získáte půjčku nejrychleji?

Existuje několik firem, které jsou rychlým posláním peněz pověstné. Jedná se například o Zaplo.cz, ViaSMS, Cool Money či Ferratum. Zažádejte si tedy o půjčku u jednoho z těchto poskytovatelů a budete mít jistotu, že své peníze získáte do pár minut.

Nejnovější příspěvky

Podělte se o vaše zkušenosti

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat